MIESIĘCZNA ŚWIECA BITCOIN'A ZBLIŻA SIĘ DO SWOJEGO NAJBARDZIEJ BYCZEGO ZAMKNIĘCIA OD 2017 ROKU.

  • 1. August 2020 at 16:51

Bitcoin i zagregowany rynek kryptograficzny obecnie migają pewne oznaki hartowanej siły, ponieważ większość aktywów pcha wyżej
BTC jest nadal w fazie konsolidacji w regionie o niższej wartości 11 000 USD.
Siła w innych atutach, takich jak Ethereum, może pomóc w prowadzeniu kryptońskiego wzorca wyższego w nadchodzących dniach
Jeden z analityków zauważa teraz, że BTC ma zamiar umieścić jedną z najbardziej byczych miesięcznych świec, jakie widział od końca 2017 r.

Tak długo, jak cena BTC pozostanie stabilna w ciągu najbliższych kilku godzin, będzie to pierwszy raz, kiedy od prawie trzech lat jej cena zamknie swoją miesięczną świecę powyżej 10.700 dolarów.
Bitcoin i cały rynek krypto walutowy są nadal niewiarygodnie gorące, a wiele małych altcoinów odnotowuje bezprecedensowe dzienne zyski, podczas gdy główne aktywa, takie jak Ethereum i BTC, powoli rosną.

Wygląda na to, że ten ostatni wzlot jest inny niż ten, który miał miejsce w poprzednich miesiącach, ponieważ nie było jeszcze scenariusza „rug-pull“, który powoduje, że kryptoidła widzą ostry powrót.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Spoglądając w stronę miesięcznej świecy Bitcoin’a, jeden z analityków zauważa, że krypto waluta jest jedną z najsilniejszych widzianych od końca 2017 roku.

Zauważa on również, że będzie to pierwszy raz, kiedy BTC zamknie tę świecę powyżej 10.700 dolarów od grudnia 2017 roku.

BITCOIN WYKAZUJE OZNAKI SIŁY, JAK ETEREUM CIĄGNIE JĄ WYŻEJ

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 1% przy obecnej cenie 11.110 dolarów.

BTC obracało się wokół tego poziomu cenowego w ciągu ostatnich kilku dni, walcząc o to, aby nabrać z tego miejsca wyraźnego rozmachu.

Bitcoin napotyka na duży opór w połowie regionu 11.000 dolarów, ale może budować swoją siłę, ponieważ umacnia się powyżej wielu kluczowych poziomów wsparcia.

Żeby mogła ona pchać się wyżej, dwa kluczowe poziomy, które muszą być złamane, siedzą na 11 400 i 11 600 dolarów.

Dzisiejsze dążenie Ethereum do 350 dolarów pomogło w rozwoju BTC, ale nadal nie jest jasne, jak wysoko ostatecznie doprowadzi to krypto.

BTC MA ZAMIAR OPUBLIKOWAĆ ULTRA-BULLISH MIESIĘCZNE ZAMKNIĘCIE

Spoglądając w stronę miesięcznej świecy Bitcoin Evolution – która ma się wkrótce zamknąć w nadchodzącej godzinie – jeden z analityków wyjaśnił, że jest ona najsilniejsza od dłuższego czasu.

Zauważa on również, że od połowy grudnia 2017 roku po raz pierwszy zostanie ona zamknięta za ponad 10 700 dolarów.

„Dobry czas na powiększenie i wzięcie głębokiego oddechu… 1M wykres, który ma się zamknąć powyżej 10,7 tys. dolarów po raz pierwszy od grudnia 2017 roku… co było jedynym takim przypadkiem. $14k następna linia w piasku. Wykres 1W pokazuje pośredni opór na poziomie 11,6 tys. dolarów przy strefie BTFD od 9,7 do 10,7 tys. dolarów.“